KONGREYE KALAN SÜRE

0
GÜN
0
SAAT
0
DAKİKA
0
SANİYE

SANAL KONGRE NEDİR?


Sanal kongre nedir? Bu platform üzerinden neler yapacağız?

Bulaş riskini yükseltmemek adına tüm dünyada olduğu gibi bizler de fiziken bir araya gelmekten kaçınıyoruz. Sanal Kongre Platformu, geçici olduğunu bildiğimiz bu dönemde uzakları tek tıkla ulaşılabilir hale getirerek akademik, bilimsel ve endüstriyel gelişmeleri yakından takip etme şansı yaratıyor.

Türkiye IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresi için resmi web sayfamıza www.petrolkongresi.org eklenecek bağlantı üzerinden bu platforma ulaşılabilecektir.

Kongreye katılacak tüm katılımcıların öncelikle kongre web sayfası üzerinden kayıt işlemini tamamlaması gerekmektedir. Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılar kongre esnasında platforma giriş yaparak; oturum, panel sözlü/poster bildiri sunumlarından oluşacak kongre programının tamamını canlı olarak takip edebilecektir.

Petrol ve doğal gaz endüstrisinin önde gelen firmaları kongremize sponsor olabilecek ve platform üzerinde oluşturulmuş çeşitli reklam alanlarında firma / ürün logolarını sergileyebilecek, paylaşmak istedikleri bilgi, belge, doküman ve tanıtım filmlerini yayınlayabilecek ve sanal stand aracılığıyla tüm katılımcılar ile birebir temas kurabilecekledir.

Yan yana gelemesek de farklı şehir ve hatta ülkelerdeki evlerimizden ya da iş yerlerimizden Türkiye IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresi Sanal Kongre Platformu aracılığı ile bir araya gelmiş olacağız.